В офісі "Феміди-Інтер" – податкова міліція, однак обшук прийшла проводити у ПП "Флора", яке розташоване за іншою адресою?

друк 1 коментар 22 березня 2012, 13:00 Волинь та Рівненщина
В офісі "Феміди-Інтер" – податкова міліція, однак обшук прийшла проводити у ПП "Флора", яке розташоване за іншою адресою?

Сьогодні зранку до будівлі ТзОВ «Феміда-Інтер», що у Луцьку завітали податківці.
Як повідомила охорона вказаного приміщення по вулиці Дубнівській, податкова міліція навідалась близько 9.00 ранку. До слова, податківці перебували на другому поверсі приміщення, яке є приймальнею народного депутата України Валерія Келестина (про що вказано при вході на першому поверсі будинку «Феміди-Інтер». Нардеп є членом фракції Партії регіонів.
Спілкуючись у холі приміщення із журналістами, адвокат «Феміди-Інтер» Олександр Стасюк вказав на табличку приймальні нардепа Валерія Келестина. Адвокат посилався на українське законодавство про статус народного депутата, мотивуючи тим, що обшук дозволяється лише у виключних випадках. «Свої дії працівники податкової міліції аргументують наявністю постанови Ковельського міськрайонного суду», – зазначив адвокат і додав: «Приміщення використовується народним депутатом України. Він тут буває, залучає своїх помічників, проводить прийом громадян… Такий обшук є незаконним».
Адвокат також заявив, що про це намагався пояснити податківцям, однак не отримав від них жодних аргументів. Також Олександр Стасюк додав, що представив податківцям оригінал договору оренди вказаного приміщення народним депутатом.
Олександр Сасюк також заявив, що обшук абсолютно не пов’язаний ні з діяльністю нардепа, ні з діяльністю «Феміди-Інтер». «У постанові суду зазначено, що є факт порушення кримінальної справи щодо посадових осіб приватного підприємства «Флора», яке тут не знаходиться. Його тут не має», – сказав адвокат. Також він зазначив, що перевірка проводиться виключно на другому поверсі будинку. «ПП «Флора» тут не має – мені точно відомо», – продовжив юрист.
Згодом адвокат «Феміди-Інтер» сказав адресу підприємства «Флора» – село Ростань, Шацький район. «З чого взято, що воно тут?», – додав юрист, - пише "Волинська правда".

Матеріали по темі:
Коментарі (1)
Додати коментар

captcha

Коментар повинен бути лаконічним та змістовним.
Коментарі, що містять мат і комерційну рекламу видаляються без попередження. Будь ласка, поважайте один одного.